Najfajniejsze forum jakie kiedykolwiek stworzono dl kierunku zarządzania w turystyce ;p

Opis forum


#1 2010-11-08 14:50:29

AnczeSs

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 5
Punktów :   

Prawdopodobnie na badania operacyjne

wszystko na Gmailu - nie będę pisać 2 raz ;p

Offline

 

#2 2010-11-10 13:29:18

asiaryba

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Prawdopodobnie na badania operacyjne

Dzię-ku-je-my:) mam pytanie, czy ktoś byl u dr Zemke?

Offline

 

#3 2010-11-12 14:29:00

 Madzix

Nowy użytkownik

6705488
Skąd: Reda
Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Prawdopodobnie na badania operacyjne

No i pojawił się nowy wpis na stronie dr J. Zemke:).

"Grupa 435 – tematyka tzw. „wejścia” /struktura modelu programowania liniowego, rozwiązania modelu (właściwości rozwiązania, rozwiązanie optymalne), idea metody simpleks, rozwiązanie modelu liniowego metodą graficzną (warunki stosowalności)"

pozdrawiam i powodzenia życzę

Offline

 

#4 2011-01-06 23:00:59

Moniq

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Prawdopodobnie na badania operacyjne

Ma ktoś może zrobiony punkt D i E z ostaniego zadania i chciałby się podzielić ??

Offline

 

#5 2011-01-09 17:45:33

Jarek Sawiński

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Prawdopodobnie na badania operacyjne

O ile sie nie myle, to podpunkt D zrobilismy na cwiczeniach, ale nie wiem czy do konca i czy potrafilbym go zinterpretowac

Chcialem sobie przypomniec co i jak z tym programem - WinQSB i sciagnalem go sobie na kompa (http://www.4shared.com/file/nOf7zsbM/WINQSB.html)
Policzylem jeszcze raz zadanie z ostatnich cwiczen i dla ciekawosci to z Analiza wrazliwosci na zmiany parametrow, ktore kiedys "tlumaczyl" na wykladzie (tak, tak - to ktore zajmuje 7 stron A4

Nie wiem czy dobrze to interpretuje i czy pan dr uzna, jesli napisze mu sam goly wynik z komputera, ale jestem przekonany, ze ten program liczy wrazliowsc (podpunkt E).
Patrzac na wynik zadania z wykladu jestem przekonany, ze to co wyswietla sie nam w ostatecznej tabeli z wynikami w WinQSB w prawym gornym rogu to wlasnie gorna i dolna granica ceny jednostkowej produktu i jesli zmiana ceny tych granic nie przekroczy to rozwiazanie pozostaje nadal aktualne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rozyny-info.pun.pl www.longjugodmt2.pun.pl www.fuzjaot.pun.pl www.forumdeskorolkowe.pun.pl www.strzelnica-chelm.pun.pl